Změna na linkách 40, 48 a N95 a nová linka 74

Od pátku 1. července 2022 dojde k následujícím změnám na linkách 40, 48 a 74:
Autobusová linka 40 v provozu pouze na území města Brna, tj. v úseku Bohunice, Studentská – Tuřany, smyčka (– Tuřany, Tovární).Autobusová linka 48 ve směru na Úzkou pojede nově od zastávky Konopná přes zastávky Železniční a ÚAN Zvonařka (stanoviště 37). V uvedeném směru tak nebude obsluhovat zastávku Autobusové nádraží. Ve směru do Prace pojede linka 48 beze změn.
Obsluhu Sokolnic a Újezdu u Brna zajistí nová autobusová linka 74 v trase ÚAN Zvonařka – Komárov – Hanácká – Sokolnice, žel. st. – Újezd u Brna, městský úřad. Linka 74 bude na ÚAN Zvonařka odjíždět od stanoviště 4. Na trase obslouží všechny zastávky dříve obsluhované linkou 40.
V souvislosti s touto změnou bude také omezen počet spojů noční autobusové linky N95 zajíždějících do Újezda.