Výluka v úseku Zaječí - Kobylí na Moravě

Dne 3.10. 2022 od 7:20 do 14:40 hodin a ve dnech 4. a 5. 10. 2022 od 7:30 do 14:30 hodin budou vlaky linky S52 v úseku Zaječí – Kobylí na Moravě nahrazeny autobusy náhradní dopravy jedoucí podle jízdního řádu linky xS52.
Stanoviště náhradní autobusové dopravy:▪ Kobylí na Moravě - před staniční budovou▪ Bořetice - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK „Bořetice“▪ Velké Pavlovice zastávka - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK „Velké Pavlovice, aut. nádr.“▪ Velké Pavlovice - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK „Velké Pavlovice, aut. nádr.“▪ Zaječí - před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK "Zaječí, žel. st.")
Pozor: Autobusy náhradní dopravy nebudou zajíždět k železniční zastávce Bořetice. Přestup mezi NAD a autobusy linek 551 budou probíhat na autobusové zastávce IDS JMK „Bořetice“.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna.