Výluka v úseku Hodonín - Holíč

Datum zprávy: 23.06.2016

Ve čtvrtek 23. 06. 2016 od 09:00 do 19:00 hodin bude z důvodů konání cyklozávodů omezena
doprava mezi Hodonínem a Holíčí

Linka 910 pojede v hlavní trase v úseku Hodonín, aut. nádr. – Sudoměřice, ObÚ obousměrně odklonem po silnicích II/380 (ulice Brněnská) – I/55 – I/70. Ve vyloučeném úseku Hodonín – Holíč bude linka mimo provoz, v úseku Holíč – Skalica – Sudoměřice budou vedeny náhradní spoje na spoje v hlavní trase Hodonín – Sudoměřice – Strážnice – Veselí nad Moravou.

Linka 901 pojede ve směru Hřbitov ze zastávky „Rodinova“ přímo na zastávku „Restaurace Morava“ (vynechá zastávky „Masarykovo náměstí pojišťovna“ a „Měšťanská“) a ve směru Bažantnice pojede ze zastávky „Restaurace Morava“ přímo na zastávku „Rodinova“ (vynechá zastávky „Měšťanská“ a „Masarykovo náměstí, OD IRO“).

Linka 902 vynechá v obou směrech zastávku „Masarykovo náměstí pojišťovna“ a ve směru Železniční stanice vynechá zastávku „Anenská“.

Linka 903 – spoj 11 vynechá zastávku „Masarykovo náměstí pojišťovna“.
Změna zastávek:

Zastávky „Hodonín, Anenská“; Hodonín, Měšťanská; Hodonín, Masarykovo
náměstí, pojišťovna; Hodonín, Masarykovo náměstí, OD IRO; bez obsluhy.