Výluka v Mikulově - přesun zastávky Mikulov, u parku ve směru ven z města

Ve dnech 25. a 26. 6. 2022 bude omezen provoz linek 105, 540, 550, 570, 580 v Mikulově z důvodu opravu plynu. Linky 105, 540, 550 a 570 pojedou v Mikulově od železniční stanice pouze při cestě ven z města přes zastávku "Mikulov, u parku" odklonem ulicemi Na Hradbách - Vídeňská - Komenského.Linka 580 pojede v Mikulově od železniční stanice pouze při cestě ven z města přes zastávku "Mikulov, u parku" odklonem ulicemi Na Hradbách - Vídeňská - silnice I/40 - silnice I/52.
Z tohodo důvodu budou přesunuty všechny zastávky "Mikulov, u parku" - POUZE VE SMĚRU VEN Z MĚSTA do ulice "Na Hradbách" před sportovní halu. Zastávka směr Mikulov, železniční stanice bude normálně v provozu.
Změna zastávek:Všechny zastávky "Mikulov, u parku" - POUZE VE SMĚRU VEN Z MĚSTA budou přesunuty do ulice "Na Hradbách" před sportovní halu. Zastávka směr Mikulov, železniční stanice bude normálně v provozu. Podrobnosti v souboru "Plánek přesunu zastávek Mikulov u parku".