Výluka tramvají v ulici Masarykově

Z důvodu rekonstrukce dlažby a tramvajových kolejí bude od od pátku 1. července 2022 do středy 31. srpna 2022 přerušen provoz tramvají v ulici Masarykově.
Tramvajová linka 4 pojede v úseku Hlavní nádraží – Komenského náměstí obousměrným odklonem ulicí Husovou.• Vynechá tak zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká.• Na odklonové trase zastaví na zastávkách Nové sady a Šilingrovo náměstí.
Tramvajová linka 9 pojede v úseku Hlavní nádraží – Moravské náměstí obousměrným odklonem ulicí Rooseveltovou.• Vynechá tak zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká.• Na odklonové trase zastaví na zastávce Malinovského náměstí.• Zastávka Hlavní nádraží bude přeložena k nástupištím 5/6 (zastávky pod hotelem Grand).
Historická tramvajová linka H4 pojede v trase Nové sady - smyčka – Hlavní nádraží – Malinovského náměstí – Česká – Náměstí Svobody.
Změny zastávek:Hlavní nádraží – pro linku 9 přeložena na 5./6. kolejZelný trh – zcela bez obsluhyNáměstí Svobody – obsluhována pouze linkou H4 (pouze v nepracovních dnech)Česká – bez obsluhy linkami 4 a 9