Výluka tramvají na náměstí Svobody

Z důvodu konání akcí v rámci festivalu Ignis Brunensis bude obousměrně vyloučen provoz tramvají přes náměstí Svobody:• v pátek 17. června 2022 od 14:45 do 17:00• v sobotu 18. června od 9:30 do 19:00• v neděli 19. června od 12:30 do 18:00
 Tramvajová linka 4 pojede v úseku Hlavní nádraží – Komenského náměstí obousměrným odklonem ulicí Husovou.• Vynechá tak zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká.• Na odklonové trase zastaví na zastávkách Nové sady a Šilingrovo náměstí.
 Tramvajová linka 9 pojede v úseku Hlavní nádraží – Moravské náměstí obousměrným odklonem ulicí Rooseveltovou.• Vynechá tak zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká.• Na odklonové trase zastaví na zastávce Malinovského náměstí.• Zastávka Hlavní nádraží bude přeložena k nástupištím 5/6 (zastávky pod hotelem Grand).