Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Výluka tramvají do Líšně

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 08.10.2016

Z důvodu výměny kolejových objektů bude:
od ranních výjezdů v sobotu 8. října 2016 do ukončení prací v neděli 9. října 2016 16:30 a
od ranních výjezdů v sobotu 15. října 2016 do ukončení prací v neděli 16. října 2016 16:30
vyloučena tramvajová doprava v úseku Geislerova - Juliánov, Geislerova - Stránská skála a Geislerova - Novolíšeňská.

Linka 8 pojede pouze v úseku Starý Lískovec - Geislerova (přeložena do ulice Porhajmovy) a kyvadlově v úseku Novolíšeňská - Mifkova, čímž vynechá zastávky Židovský hřbitov, Krásného, Bělohorská, Bílá hora a Líšeňská.
> Kyvadlová doprava bude zajištěna 8. a 9. 10. v obou směrech po koleji do centra, 15. a 16. 10. v obou směrech po koleji z centra. 

Linka 9 pojede pouze v úseku Lesná, Čertova Rokle - Geislerova (přeložena do ulice Porhajmovy), čímž vynechá zastávky Buzkova, Otakara Ševčíka, Dělnický dům a Juliánov.

Linka 10 bude po dobu výluky MIMO PROVOZ.

Náhradní doprava bude zajištěna linkami x8 a x9:

Mimořádnou autobusovou linkou x8 po trase a zastávkách Životského (zastávka linky 64)Geislerova (ve směru do Líšně přeložena za křižovatku s ulicí Nezamyslovou) - Buzkova - Otakara Ševčíka (tramvajové zastávky) - Dělnický dům - Podlomní - Špačkova - Bělohorská - Bílá hora - Novolíšeňská - Bartákova - Rotreklova - Jírova (nástup na zastávce ND u tramvaje).

Mimořádnou autobusovou linkou x9 po trase a zastávkách Životského (zastávka linky 64) - Geislerova (ve směru do Líšně přeložena za křižovatku s ulicí Nezamyslovou) - Buzkova - Otakara Ševčíka (tramvajové zastávky) - Dělnický dům - Juliánov.