Výluka silnice II/429 Nesovice - Milonice

Během víkendu 19. a 20. 11. 2022 bude probíhat výluka mezi obcemi Nesovice - Milonice. Linky 643, 650 a 651 pojedou následujícím způsobem:
Linka 643 pojede dle výlukového jízdního řádu. Spoje obousměrně mezi zastávkami Bučovice, zdrav. stř. a Uhřice, rozc.1.0 jedou odklonem silnicí II/431 směrem na Kozlany a poté silnici II/429. Zastávku Uhřice, rozc. směr Bučovice obslouží za křižovatkou (stočí se bus směrem na Kozlany) a směr Brankovice obslouží na rozcestí u protisměrného označníku. Na odklonové trase neobsluhuje žádnou zastávku. Neobsluhují zastávky v úseku Bučovice, Vícemilice až Milotice a zpět.
Linky 650 a 651 pojedou dle výlukového jízdní řádu. Vybrané spoje jsou mimořádně prodlouženy v úseku Nesovice, žel.st. až Bučovice, aut.st. a zpět.
Změna zastávek:Zastávka Uhřice, rozc. 1.0. směr Bučovice přesunuta 50 metrů směr Kozlany za křižovatku. Zastávka Uhřice, rozc. 1.0. směr Brankovice přesunuta na rozcestí v protisměrném označníku.Zastávka Milonice oba směry bez obsluhy. Blízká obsluhovaná zastávka je Uhřice, rozc. 1.0.Zastávka Nesovice, pož. zbroj. oba směry bez obsluhy. Blízká obsluhovaná zastávka je Nesovice, čerp.st.Úsek mezi zastávkami Nesovice, žel.st. a Bučovice, Vícemilice a zpět je bez obsluhy linky 643. Náhradou v úseku mezi zastávkami Nesovice, žel.st. - Bučovice, Vícemilice - Bučovice, aut.st. a zpět jsou zavedeny linky 650, 651.