Výluka přes Velešovice - pouze spoje s cyklopřívěsem

Všechny cyklospoje linky 602 (spoje zajišťované autobusem s cyklopřívěsem - spoje č. 261, 300-360) jedou mezi zastávkami Velešovice, u mostu a Jiříkovice, motorest Rohlenka po I/50 a D1. Na odklonové trase obslouží zastávky Velešovice, ObÚ a Holubice, nadjezd. Vynechají zastávky Velešovice, za mlýnem, Velešovice, Kovalovice, Stará pošta a Holubice, kruh. Zastávku Jiříkovice, motorest Rohlenka obslouží ve směru od Brna v přeložené poloze na hlavním parkovišti motorestu. Platí o víkendech od 1. do 31. 7. 2022.
I nadále zůstává v platnosti opatření upravující provoz spoje č. 101 linky 602, a nově současně platí i omezení Holubice, křižovatka!
Změna zastávek:Velešovice, za mlýnem; Velešovice; Kovalovice, Stará pošta; Holubice, kruh - bez obsluhy cyklospojiVelešovice, ObÚ - náhradní zastávka za zastávku VelešoviceHolubice, nadjezd - náhradní zastávka za zastávku Holubice, kruhJiříkovice, motorest Rohlenka - ve směru od Brna přeložena na hlavní parkoviště motorestu