Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Výluka na linkách R56 a S6 Veselí nad Moravou - Staré Město u UH

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Ve dnech 7. a 8. 7. 2022 v době vždy od 8:00 hodin do 16:00 hodin budou vlaky linek S6 a R56 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu linek xR56, xS6. Autobusy pojedou po několika odlišných trasách.
směr z Veselí n.M. do Uh.Hradiště/St.Město u UH.:Trasa A – navazuje na přijíždějící spoje linky S6, R56 ve Veselí n.M.Trasa B - jede z Veselí n.M. dříve, aby byl zajištěn přestup v nácestných stanicích a St.Městě u U.H.Trasa K - jede z Veselí n.M. dříve, aby byl zajištěn přestup v KunovicíchOstatní spoje zajišťuje z Veselí n.M. NAD dopravce Arriva vlaky s.r.o.
směr z St.Město u UH./Uh.Hradiště do Veselí n.M.:Trasa A –- jede dříve, aby byl zajištěn přestup na vlak ve stanici Veselí n.M.Trasa B - navazuje na přijíždějící spoje ve St. Městě u U.H. a přijíždí do Veselí n.M. opožděna.Trasa K - navazuje na přijíždějící spoje v Kunovicích a přijíždí do Veselí n.M. opožděna. Ostatní spoje zajišťuje NAD dopravce Arriva vlaky s.r.o.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol je zajištěna u vybraných spojů linky xR56 trasa A nákladním automobilem (nakládku a vykládku zavazadla si cestující zajišťuje sám).
Umístění zastávek náhradní dopravy v úseku Veselí n. Mor. – St. Město u Uh. Hradiště: Veselí nad Moravou – u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Veselí nad Moravou, žel. st." (stanoviště 6)• Veselí nad Moravou-Milokošť – na zastávce autobusů IDS JMK „Veselí nad Moravou, Milokošť“• Uherský Ostroh – před staniční budovou• Ostrožská Nová Ves – před staniční budovou• Ostr. Nová Ves lázně - na zastávce autobusů "Ostrožská Nová Ves, Novoveské lázně"• Kunovice zastávka – v obci, na autobusové zastávce “Kunovice škola“ • Kunovice - před staniční budovou• Uherské Hradiště – před staniční budovou• Staré Město u Uherského Hradiště - u nádraží na zastávce autobusů "Staré Město, žel.st."