Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Výluka na lince S91 v úseku Veselí nad Moravou – Vrbovce

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Ve dnech 1.a 2. 6. 2023 v době vždy od 7:00 do 14:00 hodin budou vlaky linky S91 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která pojede podle výlukového jízdního řádu jako linka xS91.
Autobusy pojedou po dvou odlišných trasách:trasa A – Veselí nad Moravou – Blatnice pod Svatým Antonínkem – Louka u Ostrohu – Velká nad Veličkou – Javorník nad Veličkou zastávka – Vrbovce a zpět (tato linka neobsluhuje Lipov).trasa B – Veselí nad Moravou – Blatnice pod Svatým Antonínkem – Louka u Ostrohu – Lipov a zpět.
Pro cestu Lipov – Velká nad Veličkou – Vrbovce je možno využít autobusu linky xS91 trasa B do Veselí nad Moravou a přestoupit na autobus linky xS91 trasa A nebo použít autobusy linky IDS JMK 930, kde ale NEJSOU uznávány jízdní doklady ČD.Autobusy NAD nebudou zajíždět k železniční stanici Velká nad Veličkou. Přestup mezi NAD a autobusy linek 930 a 935 budou probíhat na autobusové zastávce IDS JMK „Velká nad Veličkou“.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena.
Umístění zastávek náhradní dopravy:• Veselí nad Moravou: u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Veselí nad Moravou, žel. st." (trasa A, B)• Blatnice pod Svatým Antonínkem (trasa A, B):směr Louka: v obci před křižovatkou silnic I/54 a I/71, naproti restaurace Roháčsměr Veselí n.M.: v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Blatnice pod Sv. Antonínkem, křiž."• Louka u Ostrohu: na zastávce autobusů IDS JMK " Louka, ZD" (trasa B)• Louka u Ostrohu: na zastávce autobusů IDS JMK "Louka, obecní úřad" (trasa A)• Lipov: - na zastávce autobusů IDS JMK "Lipov, závod" (trasa B) a na zastávce autobusů IDS JMK "Lipov" (trasa B)• Velká nad Veličkou: na zastávce autobusů IDS JMK „Velká nad Veličkou“ (trasa A)• Javorník nad Veličkou zastávka: na silnici u odbočky cesty k nádraží (trasa A)• Vrbovce: u staniční budovy (trasa A)