Výluka na lince S8 (Břeclav - Novosedly)

Datum zprávy: 27.05.2020

Ve středu 27. 5. 2020 v době od 8:20 hodin do 14:35 hodin vlaky linky S8 v úseku Břeclav – Novosedly budou nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

V úseku Břeclav - Mikulov na Moravě jsou spoje vedeny souběžně vlaky bez návaznosti na autobusy náhradní dopravy.

Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna.
Změny zastávek:
• Břeclav – vedle nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Břeclav, aut. nádr." (stanoviště 12)
• Boří les – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Poštorná, kostel“
• Valtice město – v obci, na ulici Sobotní na zastávce autobusů IDS JMK "Valtice, aut. st"
• Valtice – na zastávce autobusů IDS JMK „Valtice, bažantnice“ (vzdálenost železniční stanice cca 1,3 km)
• Sedlec u Mikulova – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Sedlec, sídliště“ a v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Sedlec, pošta“
• Mikulov na Moravě – u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Mikulov, žel. st."
• Březí - na ulici Mikulovská na zastávce autobusů IDS JMK "Březí"
• Dobré Pole - na zastávce autobusů IDS JMK "Dobré Pole"
• Novosedly - u nádražní budovy