Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Výluka na lince S41 v úseku Moravský Krumlov – Moravské Bránice

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 01.07.2020

Od 1. 7. 2020 od 7:00 nepřetržitě do 10. 7. 2020 do 15:30 hodin bude upraven provoz na lince S41. Vlaky dle výlukového jízdního řádu platného od 15.6.2020 jedou do Ivančic a náhradní autobusová doprava bude organizována podle výlukového jízdního řádu jako linka xS41.
 

Autobusy ve směru z Brna pojedou po dvou odlišných trasách:Linka I – pojede ze železniční stanice Ivančice do Moravského Krumlova mimo železniční zastávku Mor. Krumlov na zastávku IDS JMK Mor. Krumlov, náměstí. Odtud pojede dále na zastávky IDS JMK Mor. Krumlov, Kavalírka, Rakšice, rest. (jen pro výstup), Rakšice, Bohutice (Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov).  

Linka K – pro rychlejší spojení Brna s Mor. Krumlovem, Rakšicemi a Bohuticemi pojede z Brna přímo do zastávky Moravský Krumlov, žel. st. a Rakšice do Bohutic.  
 

Autobusy ve směru do Brna pojedou po dvou odlišných trasách:  Linka I – pojede z Bohutic přes Rakšice, Moravský Krumlov, náměstí do Ivančic, kde je umožněn přestup na vlak.  Linka K – pro rychlejší spojení z Bohutic, Rakšic  a Moravský Krumlov, žel. st. přímo do Brna přes autobusovou zastávku IDS JMK Brno, Heršpická  k žel. stanici Brno hl.n.

 
Přestup mezi autobusy linky I a autobusy linek 440, 441, 442, 443 a 445 ve směru z Brna je zajištěn na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, u parku“.
 

Přeprava jízdních kol je v autobusech náhradní dopravy vyloučena. Stanoviště náhradní autobusové dopravy:• Brno hlavní nádraží (linka K):  odjezd: na ulici Uhelná, parkoviště u OD Tesco, u výjezdu na ulici Úzká   příjezd: na ulici Nádražní u nástupišť č. 5 a 6 (u pošty), na zastávce autobusů IDS JMK "Hlavní nádraží"▪ Brno Horní Heršpice (linka K) - autobusová zastávka IDS JMK  "Heršpická" (zastávka linky N96);▪ Ivančice (linka I) - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Ivančice, žel. st.";▪ Moravský Krumlov (linka K) - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, žel. st.";▪ Moravský Krumlov (linka I)  - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, u parku"; - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, náměstí"; - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Kavalírka"; - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Rakšice, rest." (jen pro výstup);▪ Rakšice (linky K a I) - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Rakšice, žel. st.";▪ Bohutice (linky K a I) - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK  „Bohutice“; ▪ Miroslav (linka I) - na zastávce autobusů IDS JMK "Miroslav, rozcestí"▪ Dolenice (linka I) - v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Dolenice"▪ Břežany (linka I) - v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Břežany, pošta"▪ Pravice (linka I) - v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Pravice"▪ Hrušovany n.J.-Šanov (linka I) - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Hrušovany n.J., žel. st."