Výluka autobusů v ulici Křižíkově

Z důvodu konání sportovní akce bude v sobotu 28. května 2022 od 5:00 do 16:00 vyloučen provoz veškeré dopravy v ulici Křižíkově.
Linka 44 pojede v úseku U tunýlku – Královo Pole, nádraží odklonem ulicí Porgesovou. Vynechá tak zastávky Divišova čtvrť a Královopolská strojírna. Zastávka U tunýlku bude přeložena do ulice Třískalovy. Zastávka Kociánka bude přeložena do ulice Sportovní (k lávce pro pěší).
Linka 84 pojede v úseku Královo Pole, nádraží – U tunýlku odklonem ulicí Porgesovou. Vynechá tak zastávky Kociánka, Královopolská strojírně a Divišova čtvrť. Zastávka U tunýlku bude přeložena do ulice Třískalovy.
Linka N93 pojede v úseku U tunýlku – Högrova obousměrným odklonem ulicí Porgesovou. Vynechá tak zastávky Divišova čtvrť a Královopolská strojírna, ve směru do centra také zastávku Kociánka. Zastávka U tunýlku bude v obou směrech přeložena do ulice Třískalovy. Zastávka Kociánka ve směru do Soběšic bude přeložena do ulice Sportovní (k lávce pro pěší).
Změny zastávek:U tunýlku – v obou směrech přeložena do ulice TřískalovyDivišova čtvrť, Královopolská strojírna – bez obsluhyKociánka – přeložena do ulice Sportovní k lávce pro pěší, obsluhována pouze linkami 44 a N93 ve směru do Králova Pole / Soběšic