Výluka Vrbovec (zastávka Vrbovec, sklepy bez obsluhy)

Od 23. 5. do 6. 6. 2022 bude upraven provoz linek 819 a 820 přes obec Vrbovec na Znojemsku.
Linka 819 - veškeré spoje, které jedou mezi zastávkami Znojmo, Dukelská u mostu a Vrbovec, stará zastávka, pojedou odklonem po obousměrné objízdné trase po silnicích I/38, III/3978 a III/40834 přes místní část Znojma Načeratice. Budou tak zcela vynechávat zastávku Vrbovec, sklepy. Spoje, které jedou mezi zastávkami Znojmo, Dukelská u mostu a Chvalovice resp. opačně, pojedou opravovaným úsekem silnice I/38 po své pravidelné trase.
Linka 820 - spoje 63, 5, 7, 64 a 202, které obsluhují zastávku Vrbovec, Jednota, pojedou mezi zastávkami Znojmo, Dukelská u mostu a Vrbovec, Jednota odklonem po obousměrné objízdné trase po silnicích I/38, III/3978 a III/40834 přes místní část Znojma Načeratice.
Změna zastávek:obě zastávky Vrbovec, sklepy - zcela bez obsluhy a bez náhrady