Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Výluka Veselí nad Moravou - Kunovice

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Od 23. 5. 2022 od 8:00 hodin nepřetržitě do 24. 5. 2022 do 17:00 hodin budou vlaky linky R56, S6, R18 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu linek xR56, xS6, xR18. Autobusy náhradní dopravy pojedou po několika odlišných trasách.
Vývěska výluky ke stažení zde.
Vlaky R56/1762 a R56/1773 pojedou v úseku Kunovice - Bzenec odklonem přes Staré Město u UH.
směr z Veselí n.M. do Uh.Hradiště/St.Město u UH.:Trasa A - navazuje na přijíždějící spoje linky S6, R56 ve Veselí n.M.Trasa B - jede z Veselí n.M. dříve, aby byl zajištěn přestup v nácestných stanicích a St.Městě u U.H.Trasa K - jede z Veselí n.M. dříve, aby byl zajištěn přestup v KunovicíchOstatní spoje zajišťuje z Veselí n.M. autobusy dopravce Arriva vlaky s.r.o.
směr z St.Město u UH./Uh.Hradiště do Veselí n.M.:Trasa A - jede dříve, aby byl zajištěn přestup na vlak ve stanici Veselí n.M.Trasa B - navazuje na přijíždějící spoje ve St. Městě u U.H. a přijíždí do Veselí n.M. opožděna.Trasa K - navazuje na přijíždějící spoje v Kunovicích a přijíždí do Veselí n.M. opožděna.Ostatní spoje zajišťuje autobusy dopravce Arriva vlaky s.r.o.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol je zajištěna u vybraných spojů linky xR56 trasa A nákladním automobilem (nakládku a vykládku zavazadla si cestující zajišťuje sám).