Výluka Střelice – Moravské Bránice – Moravský Krumlov

Všechny vlaky linky S41 budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravu (NAD), která bude organizována podle výlukového jízdního řádu jako linka xS41.
1. a 3. 2. 2022 (vždy od 8:30 do 14:25) - vývěska výluky platná 1. a 3. 2. 2022 ke stažení zde.Autobusy linky xS41 pojedou z/do Ivančic po dvou odlišných trasách:trasa A – vede ze stanice Ivančice přes Moravský Krumlov (mimo žel. stanici), Rakšice do Bohutic a zpět.trasa B – vede ze stanice Ivančice do stanice Moravský Krumlov žel.st. a zpět.Přestup mezi autobusy NAD a autobusy linek 440, 441, 442, 443 a 445 ve směru z Brna je zajištěn na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, u parku“.

2. a 4. 2. 2022 (vždy od 8:30 do 14:05): - vývěska výluky platná 1. a 4. 2. 2022 ke stažení zdeAutobusy linky xS41 pojedou z/do Brna po dvou odlišných trasách:trasa I – je vedena z Brna hl. n. přes Silůvky přímo do Moravských Bránic a Ivančic a opačně. V železniční stanici Moravské Bránice bude možný přestup na vlaky směr Moravský Krumlov a Bohutice a autobusy trasy S do Střelic.trasa S – je vedena z Brna hl. n. přes Střelice – Radostice – Silůvky – Moravské Bránice a opačně.V železniční stanici Moravské Bránice bude možný přestup na vlaky směr Moravský Krumlov a Bohutice a autobusy trasy I do Ivančic.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena.
Stanoviště náhradní autobusové dopravy linky xS41:trasa A:▪ Ivančice - u staniční budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Ivančice, žel.st."▪ Moravský Krumlov - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, u parku"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, nám."- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Kavalírka"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Durdice"- na zastávce autobusů IDS JMK "Rakšice, rest."▪ Rakšice - u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Rakšice, žel.st."▪ Bohutice - na zastávce autobusů IDS JMK "Bohutice" Brno hl. n.
trasa B:▪ Ivančice - u staniční budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Ivančice, žel.st."▪ Moravský Krumlov - na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, u parku"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, poliklinika"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Břízová"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, jatky"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, Václavská"- na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, stezka"- u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Moravský Krumlov, žel.st."
trasa I:▪ Brno hl.n. - na ulici Nádražní, u viaduktu Křenová▪ Brno-Horní Heršpice - na zastávce autobusů IDS JMK "Heršpická"▪ Silůvky - v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Silůvky"▪ Moravské Bránice - v obci na zastávce IDS JMK "Mor. Bránice, u hřbitova" (jen pro výstup ve směru z Brna)- před staniční budovou na zastávce IDS JMK "Mor. Bránice, žel.st."▪ Ivančice letovisko - na zastávce autobusů IDS JMK "Ivančice, Stříbský mlýn"▪ Ivančice město - u zastávky Ivančice město na ulici Pod Rénou▪ Ivančice - u nádraží na zastávce IDS JMK "Ivančice, žel.st."
trasa S:▪ Brno hl.n. - na ulici Nádražní, u viaduktu Křenová▪ Brno-Horní Heršpice - na ulici Jihlavská na zastávce autobusů IDS JMK "Ústřední hřbitov"(linka 40)▪ Brno-Starý Lískovec - na zastávce autobusů IDS JMK "Čermákova"▪ Střelice dolní - v obci na náměstí Svobody na zastávce autobusů IDS JMK "Střelice, ObÚ"▪ Střelice - v obci na ulici Tetčická na zastávce autobusů IDS JMK "Střelice, Vršovice"▪ Radostice - na zastávce autobusů IDS JMK "Radostice, koupaliště"▪ - v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Radostice, Mlýnská silnice"▪ Silůvky - na ulici Anenské u křižovatky silnic k nádraží▪ Moravské Bránice - v obci na zastávce IDS JMK "Mor. Bránice, u hřbitova" (jen pro výstup ve směru z Brna)- před staniční budovou na zastávce IDS JMK "Mor. Bránice, žel.st."