Výluka Grešlové Mýto – Moravské Budějovice

Vlaky linky S81 budou v úseku Grešlové Mýto – Moravské Budějovice nahrazeny autobusy náhradní dopravy od 8. do 12. 8. 2022 každý den od 8:30 do 13:35 hodin.Současně jedou vlaky v úseku Znojmo – Grešlové Mýto v odlišné časové poloze proti pravidelnému jízdnímu řádu (ze stanice Znojmo odjíždí vlaky o cca 12 min. dříve, opačně přijíždí o cca 13 min. později).Vývěska výluky ke stažení zde.

Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy umožněna v omezeném počtu.
Umístění zastávek náhradní dopravy:Grešlové Mýto - před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK „Grešlové Mýto, žel. st.“)Blížkovice – na veřejné komunikaci u železniční zastávkyVesce – v obci, autobusová zastávka Moravské Budějovice, VesceMoravské Budějovice - před výpravní budovou