Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Středeční omezení dopravy po Blansku a ke Skalnímu Mlýnu

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Ve středu 28. 9. 2022 od 10:00 do 18:00 hodin bude z důvodu konanání sportovní akce Půlmaraton Moravským krasem upraven provoz na některých linkách v Blansku a také bude omezen provoz na lince 226 Krasobus ke Skalnímu Mlýnu v době od 13:30 do 17:00 hodin!
Linka 221 pojede mezi zastávkami Poliklinika a Bezručova/Kaufland odklonem ulicemi Sadová, Smetanova, Vodní a Mlýnská. Na trase zastaví ve směru Okružní na zastávce Poříčí a vynechá zastávku Seifertova, ve směru Aut. st. vynechá zastávku Náměstí Svobody a zastaví na přesunuté zastávce Náměstí Republiky v ulici Sadová.
Linky 222 a 223 pojedou mezi zastávkami Poliklinika/Pošta a Dvorská/Hřbitov/Bezručova odklonem ulicemi Sadová, Smetanova, Vodní a Mlýnská. Na trase zastaví ve směru Sever na zastávce Poříčí a vynechá zastávku Seifertova, ve směru Aut. st. zastaví na přesunuté zastávce Náměstí Svobody v ulici Dvorská u Restaurace U Štěpánků a na přesunuté zastávce Náměstí Republiky v ulici Sadová.
Linka 226 pojede mezi zastávkami Hřbitov a Svitavská odklonem ulicemi Mlýnská, Vodní a Svitavská. Na odklonové trase zastaví na přesunuté zastávce Náměstí Svobody v ulici Dvorská u Restaurace U Štěpánků a vynechá zastávku Náměstí Republiky. Navíc v čase od 13:30 do 17:00 budou zrušeny všechny spoje do a ze Skalního mlýna.
Linka 234 pojede mezi zastávkami Bezručova a Svitavská odklonem ulicemi Mlýnská, Vodní, Svitavská a na trase neobslouží zastávku Náměstí Republiky.
Změna zastávek:Seifertova - zastávka bez obsluhy, náhradní zastávka PoříčíNáměstí Republiky - zastávka přesunuta do ulice Sadová mezi křižovatky s ulicemi Smetanova a Seifertova. Přesunutou zastávku neobsluhuje linka 226.Náměstí Svobody - zastávka přesunuta do ulice Dvorská k Restauraci U Štěpánků. Přesunutou zastávku neobsluhuje linka 221.Všechny zastávky v úseku Autobusové stanoviště až Skalní Mlýn v čase 13:30 - 17:00 na lince 226 bez obsluhy