Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Proloužení linek xS2B a xS2K do Rájece-Jestřebí

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Z důvodu stavebních prací při budování podchodu na trati Blansko - Rájec-Jestřebí budou linky NAD xS2B a xS2K prodlouženy až do Rájce-Jestřebí v termínu 2.12. 2022 od 20 hodin do 5. 12. 2022 do 4:00 hodin.
Ke stažení výlukový jízdní řád linek xS2B a xS2K.
Umístění zastávek náhradní dopravy:• Blansko:Blansko, aut.st., stanoviště 15, 16, příjezd i odjezd ve směru Brno – Blansko – Rájec-Jestřebí (linky xS2B a xS2K)Blansko, aut.st., stanoviště 14, příjezd i odjezd ve směru Rájec-Jestřebí – Blansko – Brno, Královo Pole (linka xS2K)Blansko před staniční budovou, příjezd i odjezd ve směru Rájec-Jestřebí – Blansko – Brno hl.n. (linka xS2B)• Blansko město - na zastávce autobusů IDS JMK "Blansko, Svitavská"• Dolní Lhota - na zastávce autobusů IDS JMK "Blansko, Dolní Lhota"• Rájec-Jestřebí - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Rájec-Jestřebí, žel. st.
Zajištění přestupních návazností v BlanskuPřestup mezi linkami xS2C a xS2B(xS2K) ve směru Adamov – Rájec-Jestřebí bude zajištěn na autobusovém stanovišti, stanoviště č.15, 16. Proto příjezd linky xS2C od Adamova bude v Blansku u všech spojů na autobusové stanoviště.Přestup mezi linkami xS2B a xS2C ve směru Rájec-Jestřebí – Adamov bude před staniční budovou.