Prodloužení linek xS2B a xS2K

Z důvodu napěťových zkoušek nového trolejového vedení na trati Blansko - Rájec-Jestřebí budou linky NAD xS2B a xS2K prodlouženy až do Rájce-Jestřebí od 9. 12. od 20 hodin do 10. 12. 2022 do 04:00 hodin.
Vývěska výluky - xS2K ke stažení zde.Vývěska výluky - xS2B ke stažení zde.
Umístění zastávek náhradní dopravy:• Blansko:Blansko, aut.st., stanoviště 15, 16, příjezd i odjezd ve směru Brno – Blansko – Rájec-Jestřebí (linky xS2B a xS2K)Blansko, aut.st., stanoviště 14, příjezd i odjezd ve směru Rájec-Jestřebí – Blansko – Brno, Královo Pole (linka xS2K)Blansko před staniční budovou, příjezd i odjezd ve směru Rájec-Jestřebí – Blansko – Brno hl.n. (linka xS2B)• Blansko město - na zastávce autobusů IDS JMK "Blansko, Svitavská"• Dolní Lhota - na zastávce autobusů IDS JMK "Blansko, Dolní Lhota"• Rájec-Jestřebí - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Rájec-Jestřebí, žel. st.
Zajištění přestupních návazností v Blansku:Přestup mezi linkami xS2C a xS2B(xS2K) ve směru Adamov – Rájec-Jestřebí bude zajištěn na autobusovém stanovišti, stanoviště č.15, 16. Proto příjezd linky xS2C od Adamova bude v Blansku u všech spojů na autobusové stanoviště.Přestup mezi linkami xS2B a xS2C ve směru Rájec-Jestřebí – Adamov bude před staniční budovou.