Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Prázdninová výluka na lince S52

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Od 2. 7. 2022 od 7:00 hodin nepřetržitě do 15. 8. 2022 do 13:40 hodin všechny vlaky linky S52 budou v úseku Zaječí – Hodonín nahrazeny autobusy náhradní dopravy jedoucí podle výlukového jízdního řádu linky xS52.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol je zajištěna u vybraných spojů nákladním automobilem.
Upozornění:Autobusy náhradní dopravy obslouží Velké Pavlovice a Velké Pavlovice zast. v obráceném pořadí.Autobusy náhradní dopravy nebudou zajíždět k železniční zastávce Bořetice.Přestup mezi náhradními autobusy a autobusy linek 551 budou probíhat na autobusové zastávce IDS JMK „Bořetice“.
Stanoviště náhradní autobusové dopravy:▪ Zaječí - u staniční budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Zaječí, žel. st."▪ Velké Pavlovice - v obci, u křížení ulic Za Dvorem, Tovární a Nádražní▪ Velké Pavlovice zastávka - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Velké Pavlovice, aut. nádr."▪ Bořetice - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Bořetice"▪ Kobylí na Moravě - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Kobylí"▪ Brumovice - na zastávce autobusů IDS JMK "Brumovice, žel. st."▪ Čejč - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Čejč, náměstí" (směr Hodonín stanoviště linky 109, směr Zaječí stanoviště linky 662)▪ Mutěnice zastávka – u nádraží na ulici Vinařská▪ Mutěnice – před staniční budovou▪ Hodonín - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Hodonín, žel. st."