Omezení tramvají u zastávky Geislerova

Z důvodu výměny kolejnic bude v sobotu 14. ledna 2023 od 10:20 do 16:45 omezen provoz tramvají v úseku Geislerova – Životského.
Tramvajová linka 8 a spoje tramvajové linky 10 jedoucí na Stránskou skálu pojedou po svých pravidelných trasách.V úseku Geislerova – Masná pojedou obě linky ve směru do centra mimořádně po levé koleji. Zastávka Životského ve směru do centra tak bude mimořádně obsluhována u nástupiště pro opačný směr.
Tramvajová linka 9 a spoje tramvajové linky 10 jedoucí běžně pouze na Geislerovu budou od zastávky Hlavní nádraží odkloněny po trase linky 12 do Komárova. Neobslouží tak zastávky v úseku Vlhká – Geislerova (– Juliánov).
 Náhradní dopravu zajistí autobusová linka x9 v trase Hlavní nádraží – Juliánov. Zastávka Hlavní nádraží bude pro nástup obsluhována na 2. koleji. Ostatní zastávky budou obsluhovány v pravidelných polohách zastávek linky 9.