Omezení na linkách 933 a 934 přes Veselí nad Moravou

Od 23. 5. do 31. 8. 2022 bude upraven provoz linek 933 a 934 přes Veselí nad Moravou:
Linka 933 spoje 3, 7, 9, 13, 105 a 4, 10, 66, 104 pojedou obousměrně mezi zastávkami Veselí nad Moravou, žel. st. a Veselí nad Moravou, Břestek ve Veselí ulicemi Stolářská, Svatoplukova, Blatnická, Hutník, Na Drahách a tř. Masarykova a vynechají tak zastávku Chaloupky (směr žel.st.) a zastávku Chaloupky (směr Uh. O) obslouží v přesunuté poloze na ulici Na Drahách.
Linky 933 a 934 všechny spoje ve směru mezi zastávkami Veselí nad Moravou, žel. st. a Veselí nad Moravou, Bartolomějská pojedou ve Veselí ulicemi Rumunská, Lány a tř. Masarykova.
Změna zastávek:Veselí nad Moravou, Chaloupky (směr žel.st.) - zrušena, cestující využijí blízkou zastávku Veselí nad Moravou, Břestek.Veselí nad Moravou, Chaloupky (směr Uh. O) - přesunuta cca 200 metrů na ulici Na Drahách.