Omezení na linkách 401 a 402 - zastávky Troubsko, Kovopodnik a Brno, Tranzitní plynovod

Od 19. 9. do 19. 11. 2022 pojedou autobusové linky 401 a 402 mezi zastávkami Troubsko, Veselka a Brno, Pražská jednosměrným odklonem (pouze ve směru do Brna) přes Troubsko do Brna-Bosonoh a dále po své pravidelné trase, čímž vynechají zastávky Troubsko, Kovopodnik a Brno, Tranzitní plynovod. Na odklonové trase neobsluhují žádné nácestné zastávky.
Ve směru z Brna budou linky vedeny po své pravidelné trase, zastávku Troubsko, Kovopodnik však projíždí bez obsluhy.
Spoj 30 linky 402 pojede standardně od zastávky Troubsko, Veselka v ul. Polní (označník ve směru od Troubska), otočí se přes kruhový objezd zpět a pokračuje po výše uvedené objízdné trase přes Troubsko do Brna-Bosonoh.
Změna zastávek:Troubsko, Kovopodnik (v obou směrech) - bez obsluhy;Brno, Tranzitní plynovod (ve směru do Brna) - bez obsluhy.