Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Omezení dopravy na ulici Husova v Brně

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 24.09.2016

Z důvodu výměny kolejových objektů a konání sportovní akce Noční běh Brnem bude o víkendu 24. a 25. září 2016 omezena doprava v ulici Husově.

Sobota 24. září 2016:

Linka 5 pojede od 9:00 do 22:45 mezi zastávkami Poříčí a Česká (přeložena před kostel sv. Tomáše) obousměrně odklonem přes zastávky Václavská - Hybešova - Nové sady (1. resp. 2. kolej) - Hlavní nádraží (7. resp. 8. kolej v ústí ulice Masarykovy) - Zelný trh a Náměstí Svobody, čímž vynechá zastávky Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv. Anny a Šilingrovo náměstí.

Linka 6 pojede od 9:00 do 22:45 mezi zastávkami Poříčí a Česká (přeložena před kostel sv. Tomáše) obousměrně odklonem přes zastávky Václavská - Hybešova - Nové sady (1. resp. 2. kolej) - Hlavní nádraží (7. resp. 8. kolej v ústí ulice Masarykovy) - Zelný trh a Náměstí Svobody, čímž vynechá zastávky Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv. Anny a Šilingrovo náměstí.

Linka 12 pojede od 18:00 do 22:50 mezi zastávkami Česká a Hlavní nádraží (přeložena na 1. resp. 2. kolej) obousměrně odklonem přes zastávky Náměstí Svobody a Zelný trh, čímž vynechá zastávky Šilingrovo náměstí a Nové sady

Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x6 po trase a zastávkách Česká (zastávky v ulici Joštově) - Komenského náměstí - Úvoz (zastávky linek 38 a 39) - Mendlovo náměstí (zastávky linek 5 a 6) - Poříčí.

 

Neděle 25. září 2016:

 Linka 5 pojede od 7:30 do 14:00 mezi zastávkami Poříčí a Česká (přeložena před kostel sv. Tomáše) ve směru do Štefánikovy čtvrti odklonem přes zastávky Václavská - Hybešova - Nové sady (2. kolej) - Hlavní nádraží (8. kolej v ústí ulice Masarykovy) - Zelný trh a Náměstí Svobody, čímž v uvedeném směru vynechá zastávky Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv. Anny a Šilingrovo náměstí.

Linka 6 pojede od 7:30 do 14:00 mezi zastávkami Poříčí a Česká (přeložena před kostel sv. Tomáše) ve směru do Králova Pole odklonem přes zastávky Václavská - Hybešova - Nové sady (2. kolej) - Hlavní nádraží (8. kolej v ústí ulice Masarykovy) - Zelný trh a Náměstí Svobody, čímž v uvedeném směru vynechá zastávky Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv. Anny a Šilingrovo náměstí.

Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnou jednosměrnou autobusovou linkou x6 po trase a zastávkách Poříčí - Mendlovo náměstí (zastávka linek 5 a 6) - Úvoz (zastávka linek 38 a 39) - Komenského náměstí - Česká (zastávka v ulici Joštově).