Omezení dopravy na Hustopečsku - AGROTEC Petronas Syntium rally

Datum zprávy: 17.06.2016

V termínech 17. 6. 2016 od 17:30 do 24:00 a 18. 6. 2016 od 10:00 do 18:00 hodin se na Hustopečsku koná automobilový závod AGROTEC Petronas Syntium rally.

Doprava bude omezena nasledujícím způsobem:

PÁTEK 17.6.2016

Linka 522
Spoje 9, 33, 81 – až do zastávky „Šitbořice, Nikolčická“ jedou po své trase, mezi zastávkami „Šitbořice, Nikolčická“ a „Hustopeče, aut. nádr.“ jedou odklonem bez zastavení přes Nikolčice – Křepice – Velké Němčice – Starovice, rozcestí.
Spoje 16, 12 – mezi zastávkami „Hustopeče, aut. nádr.“ a „Šitbořice, Nikolčická“ jedou odklonem bez zastavení přes Starovice, rozcestí – Velké Němčice – Křepice – Nikolčice. Ze zastávky „Šitbořice, Nikolčická“ pokračují dále po své trase směr Hrušovany u Brna.
Spoj 122 – mezi zastávkami „Kurdějov,most“ a „Šitbořice, Nikolčická“ jede
odklonem bez zastavení přes Hustopeče – Starovice, rozcestí – Velké Němčice
– Křepice – Nikolčice. Ze zastávky „Šitbořice, Nikolčická“ pokračuje dále po své
trase směr Velké Němčice.

Linka 551
Spoje 17, 11, 45 – z Velkých Pavlovic pojedou odklonem přímo do Bořetic po silnici II/421 na zastávku „Bořetice, žel. st.“ a dále dle platného jízdního řádu.
Spoje 92, 20, 14 – až po zastávku „Bořetice, žel. st.“ jedou po své trase, dále odklonem přímo po silnici II/421 do zastávky „Velké Pavlovice, aut. nádr.“.

Linka 612
Spoje 607, 55, 57, 603, 23 – jedou pouze v úseku Brno – Šitbořice, Nikolčická.
Spoje 606, 20, 608 – jedou pouze v úseku Šitbořice, Nikolčická – Brno.

____________________________________________________________________________

SOBOTA 18. 6. 2016

Linka 522
Spoje 205, 243, 245 – až do zastávky „Diváky, ObÚ“ jedou po své trase, mezi zastávkami „Diváky, ObÚ“ a „Hustopeče, aut. nádr.“ jedou odklonem bez zastavení přes Šitbořice – Nikolčice – Křepice – Velké Němčice – Starovice, rozcestí.
Spoje 206, 244, 246, 212 – mezi zastávkami „Hustopeče, aut. nádr.“ a „Diváky, ObÚ“ jedou odklonem bez zastavení přes Starovice, rozcestí – Velké Němčice – Křepice – Nikolčice – Šitbořice. Ze zastávky „Diváky, ObÚ“ pokračují dále po své trase směr Hrušovany u Brna.

Linka 541
Spoj 244 – až do zastávky „Boleradice“ jede po své trase a dle jízdního řádu, mezi zastávkami „Boleradice“ a „Hustopeče, aut. nádr.“ jede sice po své standardní trase, ale bez zastavení na zastávce „Horní Bojanovice, rozc.“.
Průjezd tohoto spoje přes uzavřený úsek bude řízen pořadatelem závodu Rally. V Hustopečích dle času pojede rovnou k nemocnici, anebo se závlekem k autobusovému nádraží před odjezdem k zastávce „Hustopeče, nemocnice“ (podle času zpoždění po opuštění uzavřeného úseku).
Spoj 243 – mezi zastávkami „Hustopeče, aut. nádr.“ a „Boleradice“ jede
odklonem přes Hustopeče, nemocnice (zastávka před okružní křižovatkou linek
164 a 521 směr Starovice a Velké Němčice) a dále bez zastavení směrem
Starovice, rozcestí – Velké Němčice – Křepice – Nikolčice – Šitbořice – Diváky.
Ze zastávky „Boleradice“ pokračuje dále po své trase směr Klobouky u Brna –
Velké Hostěrádky.

Linka 551
Spoje 131, 133 – z Velkých Pavlovic pojedou odklonem přímo do Bořetic po silnici II/421, dále doleva směr Němčičky až k odbočce k zemědělskému družstvu, kde bude náhradní zastávka „Němčičky, ZD“. Zde se otočí a dále pojedou již dle platného jízdního řádu.
Spoje 192, 134, 136 – až po zastávku „Němčičky, u mlýna“ jedou po své trase. Dále jedou směr Němčičky až k odbočce k zemědělskému družstvu, kde bude náhradní zastávka „Němčičky, ZD“. Zde se otočí a dále pojedou odklonem přes Bořetice a doprava přímo po silnici II/421 do zastávky „Velké Pavlovice, aut. nádr.“.

Omlouváme se za komplikace při cestování.