Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Omezení dopravy Soběšicích

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 02.08.2016

Z důvodu opravy povrchu nebude od úterý 2. srpna 2016 8:00 do ukončení prací ve čtvrtek 4. srpna 2016 (předpoklad 20:00) průjezdná smyčka Klarisky v městské části Brno - Soběšice.

Linka 43 pojede:
ve směru od Králova Pole na Klarisky: od zastávky Na kovárně rovně ulicí Útěchovskou, do které bude přeložena i výstupní zastávka Klarisky. V uvedeném směru vynechá zastávku Rozárka.
v opačném směru do Králova Pole: nástupní zastávka Klarisky bude přeložena do ulice Zeiberlichovy až za křižovatku s ulicí Klarisky. Od této nástupní zastávky pojede linka 43 ulicemi Zeiberlichovou a Na kovárně, kde obslouží zastávku Rozárka (zřízenou v ulici Na kovárně) a dále na ulici Útěchovskou k zastávce Dohnalova, od které bude pokračovat po svojí obvyklé trase. Zastávku Na kovárně v ulici Útěchovské v tomto směru vynechá.

Spoje linky 57 ukončené v zastávce Klarisky pojedou ve směru z Husovic odklonem ulicemi Na kovárně (do ní bude pro tyto spoje přeložena zastávka Rozárka) a Útěchovskou, do které bude přeložena i výstupní zastávka Klarisky. Spoje jedoucí až do Útěchova nebo Vranova pojedou po své obvyklé trase. Zastávka Klarisky pro všechny spoje linky 57 jedoucí do Husovic bude přeložena do ulice Zeiberlichovy až za křižovatku s ulicí Klarisky.

Noční linka N93 pojede ve směru k hlavnímu nádraží odklonem ulicemi Zeiberlichovou a Na kovárně. Zastávku Klarisky obslouží v přeložené poloze společně s linkami 43 a 57 a stejně jako linka 43 obslouží v tomto směru zastávku Rozárka (zřízenou v ulici Na kovárně) a vynechá obvyklou zastávku Na kovárně v ulici Útěchovské. 
V opačném směru do Útěchova pojede linka N93 po své obvyklé trase přes zastávky Na kovárně a Rozárka.