Ohňostroj v Tišnově - omezení přes náměstí Míru

V neděli 1. ledna 2023 se koná v Tišnově ohňostroj. Autobusové linky 332 a 333 pojedou odklonem.
Linka 332 (spoj 106) pojede mezi zastávkami Tišnov, Nový hřbitov a Tišnov, žel.st. odklonem, čímž vynechá zastávku Tišnov, nám. Jízdou po odklonové trase navíc obslouží zastávku Tišnov, Nádražní. Zastávku Tišnov, Riegrova obslouží v přesunuté poloze u křiž. ul. Černohorská × Tyršova. Linka 333 (spoj 114) pojede mezi zastávkami Tišnov, Kukýrna a Tišnov, žel.st. po stejné trase jako při jízdě z Tišnova do Lomnice, čímž vynechá zastávku Tišnov, nám. Jízdou po odklonové trase navíc obslouží zastávky Tišnov, Riegrova a Tišnov, Nádražní.
Změna zastávek:Tišnov, nám. - bez obsluhy (náhradou je možné využít zastávku Tišnov, Riegrova);Tišnov, Riegrova (ve směru k žel.st.) - pro linku 332 přesunuta ke křiž. ul. Černohorská × Tyršova.