Noční výluka Blansko - Rájec-Jestřebí

Z důvodu vypnutí napětí trakčního vedení ve stanici Blansko budou vybrané vlaky v úseku Blansko – Rájec-Jestřebí a zpět nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v nočních hodinách 7./8.1.2022 od 19:50 do 4:20 hodin a 8./9.1.2022 od 19:50 do 4:20 hodin. Náhradní doprava bude realizována prodlouženými spoji linek xS2B a xS2K do/z Rájce-Jestřebí podle výlukového jízdního řádu. Ostatní vlaky jedou podle platného jízdního řádu.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena.
Stanoviště náhradní autobusové dopravy:• Blansko – odjezd – z aut.st. Blansko, stanoviště č.15 a č.16, příjezd - před nádražní budovou• Blansko město - na zastávce autobusů IDS JMK "Blansko, Svitavská"• Dolní Lhota - na zastávce autobusů IDS JMK "Blansko, Dolní Lhota"• Rájec - Jestřebí - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Rájec-Jestřebí, žel. st."