Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Nedělní omezení dopravy na HLN - tramvaje 1, 2, 4 a 9

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 25.09.2016

Z důvodu výměny kolejnice nebude v neděli 25. září 2016 od 7:30 do 14:00 možná jízda tramvají přes 1. kolej u Hlavního nádraží.

Linka 1 pojede mezi zastávkami Moravské náměstí a Hlavní nádraží (přeložena na 7. kolej do ústí ulice Masarykovy) ve směru do Bystrce odklonem přes zastávky Česká (před kostelem sv. Tomáše) - Náměstí Svobody a Zelný trh, čímž v uvedeném směru vynechá zastávku Malinovského náměstí.

Linka 2 pojede mezi zastávkami Malinovského náměstí a Hlavní nádraží (přeložena na 7. kolej do ústí ulice Masarykovy) ve směru k Ústřednímu hřbitovu resp. do Modřic odklonem přes zastávky Česká (před kostelem sv. Tomáše) - Náměstí Svobody a Zelný trh. Na své trase nevynechá žádnou zastávku, dojde však k prodloužení jízdní doby.

Linka 4 pojede mezi zastávkami Malinovského náměstí a Česká ve směru na Náměstí Míru odklonem ulicí Rooseveltovou, čímž v uvedeném směru vynechá zastávky Hlavní nádraží, Zelný trh a Náměstí Svobody.

Linka 9 pojede mezi zastávkami Hlavní nádraží (přeložena na 6. kolej k viaduktu) a Moravské náměstí ve směru na Lesnou odklonem přes zastávku Malinovského náměstí, čímž v uvedeném směru vynechá zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká.