Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Nahrazení vlaků autobusy na lince S8 v úseku Břeclav - Mikulov v pracovní dny od 7:15 hod. do 12:55 hodin

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Pouze v pracovní dny od 1. do 21. 2. 2023 od 7:15 hod. do 12:55 hodin budou vlaky v úseku Břeclav – Mikulov na Moravě nahrazeny autobusy náhradní dopravy jedoucí podle výlukového jízdního řádu linky xS8.
Náhradní autobusy pojedou po dvou odlišných trasách:trasa A návazná na vlak v Mikulově: Břeclav – Poštorná, kostel – Valtice, aut. st – Valtice, bažantnice – Sedlec, sídliště – Sedlec, pošta – Mikulov na Moravě a zpěttrasa B návazná na spoje v Břeclavi: Břeclav – Poštorná, kostel – Valtice, aut. st – Valtice, bažantnice – Sedlec, sídliště – Sedlec, pošta – Mikulov na Moravě a zpět
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna.
Změny zastávek:• Břeclav – u nádražní na zastávce autobusů IDS JMK "Břeclav, aut. nádr." (stanoviště 12);• Boří les – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Poštorná, kostel“;• Valtice město – v obci, na ulici Sobotní na zastávce autobusů IDS JMK "Valtice, aut. st" (směr Mikulov stanoviště č. 1, směr Břeclav stanoviště č. 2);• Valtice – na zastávce autobusů IDS JMK „Valtice, bažantnice“ (vzdálenost železniční stanice cca 1,3 km)• Sedlec u Mikulova – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Sedlec, sídliště“ a v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Sedlec, pošta“• Mikulov na Moravě – v obci na zastávce autobusů IDS JMK "Mikulov, žel.st."