Nabídka pracovní pozice - dispečer/dispečerka

Koordinátor IDS JMK– společnost KORDIS JMK, a.s. hledá dispečera/dispečerku IDS JMK pro hlavní pracovní poměr. Náplň práce:dispečerské řízení veřejné hromadné dopravy v IDS JMK, zadávání aktuálních dopravních informací pro cestující do SW dispečinku,telefonická podpora elektronického odbavení a zodpovídání dotazů cestujících, telefonická podpora služebních čet a řidičů v novém odbavovacím systému, Požadavky:vzdělání středoškolské,znalost IDS JMK (Tarif, Smluvní přepravní podmínky, vedení linek atd) výhodouschopnost samostatného uvažování, komunikativnost, bezkonfliktnost,smysl pro plnění zadaných úkolů, odolnost vůči stresu,bez záznamu v trestním rejstříku (nutno doložit při podpisu smlouvy)základní znalost anglického či německého jazyka výhodouzájem o dlouhodobou spolupráci Nabízíme:zajímavou práci v příjemném kolektivu,firemní benefity, práci ve směnném provozu  Kontakt:info@kordis-jmk.cz  Termín pro přihlášení do výběrových řízení (zaslání životopisů a motivačních dopisů) je 20. ledna 2022.