Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Jihomoravské dožínky

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 28.08.2016

Z důvodu konání Jihomoravských dožínek 2016 bude v neděli 28. srpna 2016 od 12:00 do 14:00 hod. vyloučen provoz tramvají přes náměstí Svobody a v ulici Masarykově. 

Linka 4 pojede mezi zastávkami Česká a Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicí Rooseveltovou, čímž vynechá zastávky Náměstí Svobody, Zelný trh a Hlavní nádraží. Na Malinovského náměstí linka 4 obslouží své zastávky pro příslušný směr jízdy. Tramvaje se zde otočí a budou pokračovat zpět ulicí Rooseveltovou.

Linka 9 pojede mezi zastávkami Moravské náměstí a Hlavní nádraží (přeložena k nástupištím č. 5 a 6 u viaduktu) odklonem ulicí Rooseveltovou přes zastávku Malinovského náměstí, takže vynechá zastávky Česká, Náměstí Svobody a Zelný trh.

Linka 12 pojede mezi zastávkami Česká a Hlavní nádraží (přeložena k nástupištím č. 5 a 6 u viaduktu) odklonem ulicí Rooseveltovou přes zastávku Malinovského náměstí, vynechá tak zastávky Náměstí Svobody a Zelný trh.

Naopak posílen bude provoz historické tramvajové linky H4.

V době průchodu slavnostního průvodu centrem města (přibližně mezi 11. a 12. hodinou) může docházet ke krátkodobému zdržení také na dalších linkách MHD.