Elektronické odbavování cestujících - platba kartou a předplatní jízdenky na bankovní kartě

Datum zprávy: 01.07.2020

Vážení cestující,

od 1. července 2020 budete moci zaplatit bankovní kartou za jízdu Integrovaným dopravním systémem Jihomoravského kraje jak ve vozech městské dopravy v Brně, tak ve vlacích i ve většině regionálních autobusů.

Jihomoravský kraj i město Brno dlouhodobě spolupracují na společném Elektronickém odbavovacím systému (EOC), který přinese cestujícím celou řadu výhod.

Elektronickou předplatní jízdenku přiřazenou k bezkontaktní kartě si nově pořídíte na našem novém eshopu, který spustíme na našem webu již nejen pro brněnské zóny 100 + 101, ale pro celé území kraje.

V Brně si nebude muset hlídat platnost jízdenek. Nikdy nezaplatíte více, než na kolik přijde jednodenní jízdenka.

Pro cestu do kraje si koupíte kompletní sortiment jízdenek nově i ve všech vozidlech DPMB ve validátoru.