Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Další výluka na lince S41 - Moravský Krumlov - Moravské Bránice

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy: 08.08.2016

V pondělí 8. 8. 2016 od 8:05 do 14:25 hodin v úseku Moravský Krumlov – Moravské Bránice na lince S41 budou všechny vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu.

Autobusy ve směru Mor. Bránice – Mor. Krumlov pojedou po dvou odlišných linkách:
Linka A – pojede ze železniční stanice Mor. Bránice přímo do železniční stanice Moravský Krumlov a dále pokračuje autobus přes Rakšice do Bohutic.
Linka B – pojede ze železniční stanice Mor. Bránice do Moravského Krumlova na zastávku IDS JMK Mor. Krumlov, náměstí. Odtud rozveze cestující na zastávky linky 440 IDS JMK Kavalírka, Václavská, Stezka (všechny zastávky slouží pouze pro výstup).

Autobusy ve směru Mor. Krumlov – Mor. Bránice – Brno pojedou po dvou odlišných linkách:
Linka R – pojede přímo ze železniční stanice Moravský Krumlov přes autobusovou zastávku IDS JMK Brno, Heršpická k žel. stanici Brno hl.n.
Linka S – slouží hlavně pro rozvoz cestujících ze železniční stanice Moravský Krumlov do zastávek a stanic ležících na trati mezi Mor. Krumlovem a Střelicemi (všechny zastávky na této trase jsou pouze pro výstup).

* V případě, že má vlak výchozí zastávku Bohutice, jede autobus z Bohutic přes Rakšice do žel. stanice Moravský Krumlov, kde je zajištěn přestup na linku R.

Vlaky ve směru Ivančice – Brno a opačně jedou po dobu výluky jako přímé.

Přestup mezi autobusy NAD (linkou B) a autobusy linek 440, 441 a 443 ve směru z Brna je zajištěn na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, nám.“.