Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj
Znak obce Břežany
obec Břežany
okres Znojmo, Jihomoravský kraj

Brťov-Jeneč II. etapa (uzavírka silnice Brťov-Jeneč až Dlouhá Lhota)

Název zdroje zprávy: IDS JMK
Datum zprávy:

Od 12. do 30. 9. 2023 pokračuje druhou etapou výluka Brťov-Jeneč.
Autobusová linka 313:Linka 313 je po dobu výluky vedena v úseku Dlouhá Lhota - Žernovník obousměrným odklonem přes Černou Horu.Obec Brťov-Jeneč bude po dobu výluky obsluhována pouze linkou 235. Po většinu dne jsou zajištěny přestupní vazby mezi linkami 235 a 313 v zastávce Žernovník, ObÚ.Linka 313 mimořádně obslouží také zastávku Černá Hora, Na Škrku. V této zastávce budou probíhat přestupní vazby mezi linkou 235 od Blanska a linkou 313 směr Býkovice/Lysice. Cestující směr Brťov-Jeneč a Lomnice využijí přestupu z linky 313 od Kuřimi již v zastávce Žernovník, ObÚ.
Autobusová linka 235:Spoj 31: Výchozí zastávkou spoje je zastávka Žernovník, ObÚ. Náhradou lze z Brťova-Jenče do Blanska využít následující spoj s odjezdem ze zastávky Brťov-Jeneč, ObÚ v 6:52.
Změna zastávek:Brťov-Jeneč, Na Návsi - po dobu výluky bez obsluhy, náhradní zastávky jsou Brťov-Jeneč, Jeneč a Brťov-Jeneč, ObÚ obsluhované linkou 235Brťov-Jeneč, ObÚ - po dobu výluky obsluhována pouze linkou 235Černá Hora, Na Škrku - mimořádně obsluhována i linkou 313