BRNO: Výluka v ulici Provazníkově

Datum zprávy: 16.05.2020

O víkendu 16. – 17. května 2020 omezen provoz autobusů a trolejbusů v ulici Provazníkově v úseku mezi výjezdem z Husovického tunelu a křižovatkou s ulicí Merhautovou.
Linky 25 a 26 (provoz zajistí autobusy) pojedou v úseku Tomkovo náměstí – Provazníkova ve směru k zastávce Lesnická odklonem Husovickým tunelem a ulicí Merhautovou. Vynechají tak zastávku Merhautova, na odklonové trase obslouží zastávku linek 46, 57 a 84 Štefánikova čtvrť.
Linky 44 a 57 pojedou v úseku Tomkovo náměstí – Lesná, nádraží ve směru na Lesnou odklonem Husovickým tunelem. Vynechají tak zastávky Merhautova a Štefánikova čtvrť.

Změn zastávek: Zastávka Merhautova směr Provazníkova / Štefánikova čtvrť bude zcela bez obsluhy, zastávka Štefánikova čtvrť směr Lesná bude obsluhována pouze linkou 46.
Ve směru na Tomkovo náměstí pojedou všechny dotčené linky po své trase s obsluhou zastávky Merhautova.