BRNO: Výluka autobusů v ulici Labské

Datum zprávy: 20.04.2020

Z důvodu přípravných prací pro stavbu tramvajové trati k Univerzitnímu kampusu bude od zahájení provozu denních linek v pondělí 20. dubna 2020 do ukončení prací (předpoklad 31. května 2020) částečně uzavřena ulice Labská.
Linka 82 pojede v úseku Pod nemocnicí – Vltavská obousměrným odklonem ulicemi Osová, Okrouhlá a Vltavská. Nevynechá tak žádnou zastávku, dojde ale k prodloužení jízdní doby.
Noční linka N91 pojede v úseku Osová – Vltavská obousměrným odklonem ulicemi Okrouhlá a Vltavská. Vynechá tak zastávku Pod nemocnicí, na odklonové trase obslouží zastávku Osová (u tramvaje).
Po případném ukončení opatření souvisejících s onemocněním COVID-19 dojde také  ke změně školního spoje linky 69 a školní linky š87.
Již od středy 15. dubna 2020 došlo ke změně na regionálních linkách 401, 403 a 404. Podrobnosti naleznete zde.