BRNO: Výluka autobusů v ulici Jihlavské

Datum zprávy: 20.04.2020

Z důvodu rekonstrukce povrchu komunikace bude od zahájení provozu denních linek v pondělí 20. dubna 2020 do ukončení prací (předpoklad 31. května 2020) částečně omezen provoz v ulici Jihlavské.

Linka 40 v úseku Stará nemocnice – Strážní a linka 61 v úseku Kejbaly – Ústřední hřbitov pojedou ve směru do centra odklonem ulicemi Dlouhá, Ukrajinská, Lány, Vídeňská a Heršpická. Vynechají tak zastávku Ústřední hřbitov, náhradou obslouží zastávku linky N96 Heršpická.
Noční linka N90 pojede v úseku Stará nemocnice – Hluboká ve směru do centra odklonem ulicemi Dlouhá, Ukrajinská, Lány a Vídeňská. Nevynechá tak žádnou zastávku, dojde ale k prodloužení jízdní doby.
Noční linka N91 pojede v úseku Běloruská – Hluboká ve směru do centra odklonem ulicemi Ukrajinská, Lány a Vídeňská. Vynechá tak zastávku Uzbecká, náhradou obslouží zastávku Ukrajinská.
Ve směru z centra pojedou linky 40, 61, N90 a N91 po svých trasách ulicí Jihlavskou s obsluhou zastávky Krematorium.