BRNO: Výluka autobusů v ulici Charbulově

Datum zprávy: 27.05.2020

Z důvodu rekonstrukce kruhového objezdu bude od 8:00 ve středu 27. května do ukončení prací (předpoklad 14. září 2020) omezen provoz autobusů v ulici Charbulově.
Linky 47, 49 a N94 pojedou v úseku Tržní – Psychiatrická nemocnice ve směru do Černovic odklonem ulicemi Olomouckou a Štolcovou, ve směru do centra ulicemi Štolcovou a Jiránkovou.
Linka 74 pojede ve směru do Černovic odklonem ulicemi Olomouckou, Masnou, Hladíkovou, Olomouckou a Štolcovou (v tomto směru dojde k prodloužení jízdní doby), ve směru na Starou osadu stejně jako výše uvedené linky ulicemi Štolcovou a Jiránkovou.
Změny zastávek:
Tržní – pro linky 47, 49 a 74 směr Černovice přeložena k zastávce linek 31 a 33 směr Slatina (pozor, linka 74 zastaví v obou směrech jízdy na stejné zastávce, věnujte zvýšenou pozornost označení konečné zastávky na vozidle)
Jiránkova – směr Černovice přeložena do ulice Štolcovy před křižovatku s ulicí Jiránkovou, směr Tržní přeložena do ulice Jiránkovy před křižovatku s ulicí Charbulovou
Psychiatrická nemocnice – v obou směrech přeložena do ulice Štolcovy