BRNO: Výluka autobusů v Bosonohách

Datum zprávy: 26.06.2020

Z důvodu postupu prací při rekonstrukci kanalizace bude od večerního zahájení provozu nočních linek v pátek 26. června 2020 do ukončení prací (předpoklad do konce roku 2020) vyloučen provoz autobusů v ulici Hoštické.
Autobusová linka 69 pojede od zastávky Skalní odklonem na Bosonožské náměstí. Zastávky Pražská a Hoštická nebudou linkou 69 obsluhovány (mimo vybraných spojů v brzkých ranních a pozdních večerních hodinách). Zastávka Bosonohy bude přeložena na Bosonožské náměstí (ke kapli sv. Floriána). Vybrané spoje v brzkých ranních a pozdních večerních hodinách pojedou odklonem do zastávky Tranzitní plynovod shodně jako linka N96.
Noční autobusová linka N96 pojede odklonem do zastávky Tranzitní plynovod. Zastávka Hoštická ve směru z centra bude přeložena k zastávce linek 51, 401 a 402, ve směru do centra nebude linkou N96 obsluhována. Zastávka Bosonohy nebude linkou N96 obsluhována.