BRNO: Výluka autobusů - ulice Veveří

Datum zprávy: 17.05.2020

Z důvodu rekonstrukce tramvajové tratě a povrchu komunikace nebude od noci z neděle 17. května na pondělí 18. května 2020 do ukončení prací (předpoklad 31. srpna 2020) možná jízda autobusů ulicí Veveří.
Noční autobusová linka N92 pojede v úseku Česká – Konečného náměstí odklonem ulicemi Kounicovou a Kotlářskou. Vynechá tak zastávku Grohova, zastávka Konečného náměstí bude přeložena k zastávkám trolejbusových linek 25 a 26. Na odklonové trase obslouží zastávky Smetanova a Sušilova.
Noční autobusové linky N93 a N99 pojedou v úseku Česká – Klusáčkova odklonem ulicí Kounicovou. Vynechají tak zastávky Grohova, Konečného náměstí a Nerudova, na odklonové trase obslouží zastávky Smetanova a Sušilova.

Změny zástávek: Zastávky Grohova a Nerudova budou zcela bez obsluhy nočními linkami, zastávku Konečného náměstí obslouží pouze linka N92 v přeložené poloze.
Autobusy případné operativní náhradní dopravy za tramvaje linek 3, 11 a 12 pojedou již od zahájení provozu v neděli 17. května 2020 po trase shodné s linkou N92.