Zavedení nové linky R50 mezi Brnem a Břeclaví

Datum zprávy: 08.01.2019

Vážení cestující,
mezi Břeclaví a Brnem můžete nově využívat s tarifem IDS JMK i vlaky společnosti RegioJet. Jízdenky lze koupit pouze prostřednictvím aplikace IDS JMK POSEIDON.

Jízdenky vydané aplikací IDS JMK POSEIDON je možné využít i ve všech vlacích společnosti RegioJet na trase Břeclav – Brno - Židenice.

V těchto vlacích můžete využít výhradně jednorázové jízdenky koupené prostřednictvím aplikace.

Jízdenky musí být koupeny pro konkrétní čas odjezdu, vůz a sedadlo. Rezervaci zařídí samotná aplikace POSEIDON, která vyhledá spojení a místo ve vlaku zarezervuje.
Pokud ve vlaku už není volná kapacita, jízdenku není možné koupit.

Držitelé předplatních jízdenek mohou vlaky RegioJet také využít. Musí si v POSEIDONU zadat platnost příslušné předplatní jízdenky. POSEIDON pak prodá jednorázovou jízdenku pro zbývající zóny, vždy však musí být koupena minimálně jízdenka pro 1 zónu.

V IDS JMK je tedy nyní zajištěno spojení rychlými vlaky mezi Břeclaví a Brnem prakticky každou hodinu po celý týden – střídají se vlaky R13 a R50.

Nová vlaková linka zajišťovaná společností RegioJet má číslo R50 a je zařazena do vyhledávače IDS JMK.

UPOZORNĚNÍ:
- Papírové jízdenky, jízdenky koupené v POSEIDONU prostřednictvím volby Rychlé a předplatní jízdenky, k nimž nebyla dokoupena žádná doplatková jízdenka prostřednictvím aplikace POSEIDON, ve vlacích RegioJet neplatí.

- Při přepravní kontrole cestující musí prokázat případný nárok na slevu dle Tarifu IDS JMK.

- Přeprava jízdních kol není povolena.

- Přeprava mezi Židenicemi a Dolním nádražím není povolena