Výluka v Brně na Konečného náměstí

Datum zprávy: 07.09.2019

Od soboty 7. září, 18:00 do neděle 8. září 23:00 dochází z důvodu opravy kolejí na Konečného náměstí k následujícím změnám v dopravě:
Linka 3 mezi Českou a Vozovnou Komín obousměrný odklon přes Pisárky.

• Mezi zastávkami Česká – Vozovna Komín nahrazena autobusem linky x3.
  • na České směr Bystrc obslouží zastávku na ulici Joštově.
  • Linka x3 z centra pojede po trase Česká (zastávka směr ulice Veveří) – Sušilova – Smetanova – Rybkova (přeložená zastávka) – Tábor – po trase a zastávkách linky 3 – Rosického náměstí (zastávka autobusu) – Hlavní – Vozovna Komín.
  • Linka x3 do centra pojede po trase Vozovna Komín (zastávka na mostě) – Hlavní – Rosického náměstí (zastávka autobusu) – po trase a zastávkách linky 3 – Česká.

Linka 12 bude v provozu pouze v úseku Juliánov – Česká.

• Mezi zastávkami Česká a Technologický park bude nahrazena autobusem linky x12.
  • Linka x12 z centra po trase Česká (zastávka směr ulice Veveří) – Sušilova – Smetanova – Nerudova (přeložená zastávka) – Klusáčkova – po trase a zastávkách linky 12 – Technologický park.
  • Linka x12 do centra po trase Technologický park (zastávka autobusu) – po trase a zastávkách linky 12 – Česká.

Linky 25, 26 v obou směrech:

• vynechají zastávku Konečného náměstí, náhradou obslouží v obou směrech zastávku Nerudova.

Linky N92, N93 a N99 z centra:

• vynechá zastávky Grohova a Konečného náměstí, náhradou obslouží zastávky Sušilova a Smetanova;
  • zastávky Rybkova / Nerudova obslouží v přeložené poloze na ulici Kounicově.

Obsluha zastávek

• Zastávky Grohova a Konečného náměstí z centra nebude možné obsloužit! Využijte zastávky Sušilova a Smetanova.
  • Zastávku trolejbusu Konečného náměstí v obou směrech nebude možné obsloužit! Využijte zastávku Nerudova v běžné poloze.
  • Zastávky Nerudova (pro linku x12) a Rybkova (pro linku x3) z centra budou přeloženy na ulici Kounicovu, k budově Univerzity obrany.

Pro vyhledání spojení využijte vyhledávač.