Výluka na linkách R8, R12 a S71

Datum zprávy: 05.11.2018

Od 5. 11. 2018 do 9. 11. 2018 do 22:30 hod. bude probíhat výluka na linkách R8, R12 a S71.
Vlaky linky R8 směr Přerov budou v úseku Hulín - Kojetín – Vyškov na Mor. – Brno hl. n. nahrazeny autobusy náhradní dopravy (NAD) dle výlukového jízdního řádu.

Vlaky linky R12 směr Olomouc budou v úseku Nezamyslice – Vyškov - Brno hl. n. nahrazeny autobusy náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.

Vlaky linky S71 budou v úseku Nezamyslice – Vyškov na Moravě nahrazeny autobusy náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.
Umístění zastávek náhradní dopravy:
• Hulín (mimo IDS JMK) – před staniční budovou
• Kojetín (mimo IDS JMK) – před staniční budovou
• Nezamyslice – před staniční budovou
• Chvalkovice na Hané – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK "Ivanovice na Hané, Chvalkovice na Hané"
• Ivanovice na Hané – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Ivanovice na Hané, aut. st.“
• Hoštice-Heroltice – u železniční zastávky
• Vyškov na Moravě – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK „Vyškov, žel. st.“)
• Luleč – před staniční budovou
• Rousínov – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK "Rousínov, žel. st.")