Výluka na lince S91 v úseku Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou

Datum zprávy: 14.03.2018

Ve dnech 14. až 16. března 2018 vždy od 7:15 do 14:00 hodin bude probíhat výluka vlaku na lince S91.

Vlaky linky S91 / 2707, 2713 budou v úseku Veselí nad Mor. – Javorník nad Vel. zast. nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Vlaky linky S91 / 2709, 2711 budou v úseku Veselí nad Mor. – Vrbovce nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Vlaky linky S91 / 2706, 2712 budou v úseku Javorník nad Vel. zast. – Veselí nad Mor. nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Vlaky linky S91 / 2708, 2710 budou v úseku Vrbovce – Veselí nad Mor. nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

UPOZORNĚNÍ:
Autobusy náhradní dopravy nebudou zajíždět k železniční stanici Velká nad Veličkou. Přestup mezi NAD a autobusy linek 930 a 935 budou probíhat na autobusové zastávce IDS JMK „Velká nad Veličkou“.
Umístění zastávek náhradní dopravy:
▪ Veselí nad Moravou – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK
Veselí nad Moravou, žel.st.);
▪ Blatnice pod sv. Antonínkem – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK
„Blatnice pod sv.Antonínkem, křiž.“;
▪ Lipov – na autobusové zastávce IDS JMK “Lipov“;
▪ Louka u Ostrohu – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK “Louka, obecní úřad;
▪ Velká nad Veličkou – v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Velká nad Veličkou“;
▪ Javorník nad Veličkou zast. – na křižovatce silnice k železniční zastávce;
▪ Vrbovce – před staniční budovou;