Výluka na lince S91 v úseku Hodonín – Veselí nad Moravou

Datum zprávy: 15.10.2018

Od 15. 10. 2018 od 9:00 nepřetržitě do 24.10.2018 do 24:00 hodin budou vlaky linky S91 v úseku Hodonín – Veselí nad Moravou nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy umožněna v omezeném počtu.

Umístění zastávek náhradní dopravy:
Hodonín – před staniční budovou na zastávce autobusů IDS JMK "Hodonín, žel. st."
Rohatec zastávka - na ulici Hodonínská na zastávce autobus IDS JMK "Rohatec, náměstí"
Rohatec a Rohatec kolonie - na ulici Vítězná na zastávce autobus IDS JMK "Rohatec, Kolonie, Maryša"
Sudoměřice nad Moravou - u nádražní budovy
Petrov u Strážnice - u na silnici pod nádražní budovou
Strážnice - u nádražní budovy
Vnorovy – v obci, na ulici Hlavní na křižovatce s ulicí Dolní
Veselí nad Moravou-Zarazice - na ulici Zarazická na zastávce autobusů IDS JMK "Veselí nad Moravou, Zarazice, Crhounkova "
Veselí nad Moravou - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Veselí nad Moravou, žel. st."