Výluka na lince S81 Znojmo – Grešlové Mýto

Datum zprávy: 08.10.2018

Od 8. 10. 2018 od 7:40 nepřetržitě do 13. 10. 2018 do 14:10 hodin bude zavedena náhradní autobusová doprava na lince S81 v úseku Znojmo – Grešlové Mýto.

Autobusy náhradní dopravy pojedou jako linky A a B.
Linka A – zrychlený spoj pojede ze/do železniční stanice Znojmo přes Citonice, Šumná do/z železniční stanice Grešlové Mýto.
Linka B – přípojný spoj pojede z/do železniční stanice Olbramkostel do/z železniční stanice Citonice, kde bude přestup na/z linky A.

Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy umožněna v omezeném počtu.
Umístění zastávek náhradní dopravy:
Grešlové Mýto (linka A) – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK „Grešlové Mýto, žel. st.“)
Šumná (linka A) – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK „Šumná, žel. st.“)
Olbramkostel (linka B) – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK „Olbramkostel, žel. st.“)
Citonice (linky A, B) – v obci na autobusové zastávce IDS JMK „Citonice“
Znojmo nemocnice (linka A) – v obci, na náměstí Svobody (zastávka autobusů IDS JMK "Znojmo, nám. Svobody, lázně")
Znojmo (linka A) – před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK „Znojmo, žel. st.“)