Výluka na lince S31 Tišnov - Rožná (-Bystřice nad Pernštejnem)

Datum zprávy: 09.10.2018

Od 9. 10. 2018 od 7:30 nepřetržitě do 23. 10. 2018 do 14:30 hodin budou vlaky na lince S31 v úseku Tišnov - Rožná nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Pozor zastávky náhradní autobusové dopravy jsou často daleko od vlakových zastávek!

Vlaky 1636 a 1637 (SV Pernštejn) budou nahrazeny v úseku Tišnov Bystřice nad Pernštejnem.

U vlaků S31/1636 a S31/1637 (SV Pernštejn) je přeprava jízdních kol zajištěna nákladním automobilem (nakládku a vykládku zavazadla si cestující zajišťuje sám). U ostatních vlaků není přeprava jízdních kol přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
Stanoviště náhradní autobusové dopravy:
Tišnov - před staniční budovou, na zastávce autobusů IDS JMK "Tišnov, žel. st.",
Štěpánovice - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Štěpánovice, obecní úřad",
Borač - v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Borač",
Prudká zastávka – v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Doubravník náměstí",
Doubravník – v obci, na zastávce autobusů IDS JMK "Doubravník náměstí",
Nedvědice - před staniční budovou, na zastávce autobusů IDS JMK "Nedvědice, žel. st.",
Věžná – v obci na autobusové zastávce Věžná,
Rožná – před staniční budovou